Klientų informacija

Prekių pristatymas

Prekes visoje Lietuvoje pristatome nemokamai.

Apmokėjimo būdai

  • Paysera (mokėjimai.lt) - atsiskaitymo lange pasirinkę šį būdą, būsite nukreipti į tarpinį puslapį, kuriame galėsite pasirinkti savo banką. Pasirinkus banką, būsite nukreipti į banko puslapį. Prisijungus į banką, Jums bus automatiškai sugeneruotas pavedimas už jūsų užsakomas prekes. Patvirtinkite pavedimą ir užsakymas bus apmokėtas.
  • Paypal - atsiskaitymo lange pasirinkę šį būdą, būsite nukreipti į paypal puslapį. Prisijunkite ir atlikite apmokėjimą.
  • Apmokėjimas pagal išankstinę sąskaitą faktūrą - el. paštu atsiųsime sąskaitą faktūrą, pagal kurią, reikės atlikti pavedimą prisijungus į banką. Pasirinkus šį būdą, visus užsakymo duomenis, gavėją ir mokėjimo paskirtį turėsite užpildyti patys. Neapmokėti užsakymai laikomi sistemoje 12 valandų.

Privatumo politika

Tvarkydami 1918-2018.lt el. parduotuvę, mes galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas gali būti panaudotas identifikuojant lankytoją. Svetainėje esančiose užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys bus naudojami vykdant Jūsų užsakymus, taip pat susisiekti su Jumis. Įsipareigojame nenaudoti Jūsų pateiktų elektroninio pašto adresų reklaminių laiškų siuntimui. Taip pat įsipareigojame neatskleisti lankytojų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais.

Prekių grąžinimas

Jei nusipirkę prekę, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Kokybiškos prekės parduotos 1918-2018.lt elektroninėje parduotuvėje gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų pirkimo-pardavimo taisyklėse nurodytą terminą ir tik laikantis nurodytų reikalavimų. Prekės grąžinimo išlaidas šiuo atveju apmoka pirkėjas.